Darmowe pliki do pobrania

Szukasz pomysłu na ciekawe wykorzystanie pokładów kreatywnej energii?  Pobierz darmowe pliki i stwórz wyjątkowe prace! Wszystkie pliki możesz wydrukować, a do ich wykorzystania możesz użyć swoich ulubionych narzędzi.

Wybierz plik, który Cię interesuje i kliknij przycisk “Pobierz”.

Pliki wyłącznie do użytku prywatnego.

 

(Nie martw się – biblioteka plików będzie się powiększać!)

Kalendarz Adwentowy 2023 - kolorowanka

Szablon próbników kolorów do Kalendarza Adwentowego 2023. Możesz wypełnić kolorowanę kolorami z kalendarza adwentowego lub użyć dowolnych (farb, kredek, pisaków i innych narzędzi).

Kartki Świąteczne 2022

Szablony kartek bożonarodzeniowych. Możesz je wydrukować i ozdobić według własnego pomysłu, albo zainspirować się i wykonać swoją wersję.

Kalendarz Adwentowy 2022 - kolorowanka

Szablon próbników kolorów do Kalendarza Adwentowego 2022. Możesz wypełnić kolorowanę kolorami z kalendarza adwentowego lub użyć dowolnych (farb, kredek, pisaków i innych narzędzi).

Dzień Ojca - szablon kartki

Szablon do wykonania kartki z okazji Dnia Ojca. W pliku znajdują się dwa projekty. Do wykonania kartki potrzebujesz ulubionych narzędzi – np. metaliczne i matowe farby akwarelowe i szklane pióro.

Dzień Matki - szablon kartki

Szablon do wykonania kartki z okazji Dnia Matki. W pliku znajdują się aż cztery różne opcje kartki. Do wykonania kartki potrzebujesz ulubionych narzędzi – np. metaliczne farby akwarelowe i szklane pióro.

Szalony Kot - kolorowanka

Ta malowanka to projekt 11-letniej Igi F. Młoda artystka podczas cactusikowych ferii stworzyła galaktycznego, magicznego kota w wersji digital a następnie projekt został wydrukowany i pomalowany farbami Cactusik Art – możesz kojarzyć tę pracę z Instastory @cactusikart! 🙂

Malowanki - karty na swatche (próbki) farb

Te karty podzielone są na sześć elementów (tyle farb zazwyczaj liczy zestaw). Wydrukuj je (w dowolnym rozmiarze, np. A5; ja drukuję na drukarce laserowej, na papierze akwarelowym lub mix media) i pomaluj wybranymi farbami Cactusik Art! W ten sposób stworzysz własną kartę kolorów farb. 😉
(możesz też użyć kredek lub innych mediów)

Vintage

Rozbłyski

Pierniczki

Kamienie

Lampki choinkowe

Kwiaty

Jesień

Halloween

Eliksiry

Cukierki

Bombki

bądź na bieżąco z nowymi darmowymi plikami