Chcesz zamówić malowaną lub kaligrafowaną pracę?

Zobacz, co możemy dla Ciebie wykonać!

Cactusikowe zlecenia to głowie ilustracje, kartki czy zaproszenia z użyciem naszych błyszczących farb akwarelowych. Możesz zamówić dowolną ilustrację akwarelową, ilustrację bądź plakat handletteringowy, a także winietki i zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe i wszystko to, co podpowiada Ci wyobraźnia. 🙂

winietki, kartki i zaproszenia

Szukasz pięknej, eleganckiej papeterii? Postaw na kaligrafię! Winietki, zaproszenia, kartki okolicznościowe to tylko część propozycji. Kaligrafia wykonana czarnym lub kolorowym tuszem, złotą lub kolorową błyszczącą farbą akwarelową zaskoczy Twoich gości! 

Kartki okolicznościowe w minimalistycznym stylu to piękne uzupełnienie prezentu. Prosta kartka z błyszczącym delikatnym napisem potrafi wyrazić dużo więcej niż stronnicowy poemat. 🙂

Szkicowniki

Tworzymy ręcznie oryginalne szkicowniki artystyczne, które wykorzystasz nie tylko do szkicowania i rysunku. 

Szkicowniki są szyte ręcznie z uwzględnieniem personalizowanych elementów. Możesz wybrać kolor i rodzaj okładki, ilość i rozmiar stron, itp. 

Naszym najciekawszym projektem jest mini-notes, który świetnie sprawdzi się w minimalistycznym malowaniu i jung journalu.

Możesz zamówić swój szkicownik pisząc wiadomość na adres  kontakt@cactusikart.pl lub wybrać jeden z gotowych egzemplarzy dostępnych tutaj.

plakaty handletteringowe

Plakaty z ręcznie wykonanymi napisami to odpowiedź na standardowe plakaty z intrygującymi hasłami. Ręcznie pisane i rysowane litery tworzą niepowtarzalny klimat na ścianie. Plakaty letteringowe to nieskończone możliwości uwiecznienia motto, hasła motywacyjnego, cytatu, imion członków rodziny i wielu innych kreatywnych pomysłów. Taki plakat perfekcyjnie spełni również rolę prezentu urodzinowego – podaruj bliskiej osobie handletterowy plakat z fragmentem jej ulubionej piosenki czy słowami, którymi kieruje się w życiu. A jeśli szukasz prezentu na mniej wyniosłą okazję, to plakat z humorystycznym, sakrstycznym hasłem będzie idealnym pomysłem! 🙂

ilustracje akwarelowe

Bajkowe ilustracje akwarelowe wykonane na wysokiej jakości papierze akwarelowym (np. Arches 100% baweły) to często wybierany prezent do dziecięcego pokoju! Piękne żywe kolory, intrygujące motywy z udziałem zwierzątek, roślinek i magicznego świata sprawiają, że pokój dziecka nabiera bajkowego klimatu. Błyszczące, kolorowe i zmieniające kolor elementy to zasługa ręcznie robionych błyszczących farb akwarelowych Cactusik Art. Te połyskujące ilustracje przyciągają wzrok najmłodszych, wzbudzają ciekawość i zachęcają do tworzenia pięknych bajkowych historii! 

Dużym zainteresowaniem cieszą się również galaktyczne plakaty akwarelowe z profilem pupila. Tworzą kosmiczny klimat i podkreślają przywiązanie do milusińskiego członka rodziny. Na takim plakacie może pojawić się nie tylko kot czy pies, ale też królik, chomik czy koń. 🙂

inne projekty

Jeśli szukasz czegoś innego  napisz do nas (kliknij tu). Opisz nam swój pomysł i wspólnie stworzymy piękne akwarelowe ilustracje, błyszczące motywy, ciekawe kolorowe plakaty literowe, kaligrafię okolicznościową i wiele więcej! 

Voucher podarunkowy

NIE PRZEGAP NOWOŚCI
I CIEKAWYCH POSTÓW!​

Zapisz się do naszego newslettera, by nic Ci nie umknęło!