Szkicowniki artystyczne na zamówienie

Szukasz idealnego szkicownika na artystyczne przygody? Mamy coś dla Ciebie!

Nasze szkicowniki to produkty unikatowe o niepowtarzalnych cechach. Tworzone są w bardzo małej ilości, na zamówienie, dlatego masz możliwość personalizacji niektórych elementów. Możesz również wybrać jeden z gotowych produktów i otrzymać go w ciągu kilku dni (dzień wysyłki możesz zobaczyć na górze strony).

Gotowe do wysyłki szkicowniki zobaczysz klikając tu

Artownik – szkicownik dla artysty!

Nasze sketchbooki to produkty ręcznie robione. Proces docinania i przygotowywania papieru oraz okładki, szycie, dodatkowe klejenie – wszystkie te etapy wykonywane są ręcznie. Większość naszych szkicowników (przede wszystkim te mniejszych rozmiarów) wykonywanych jest ze ścinków większych arkuszy papieru, który wykorzystany był do innych prac. Korzystanie z resztek papieru podkreśla rękodzielniczy, kraftowy charakter notesów. Dlatego też mogą występować delikatne rozbieżności w wymiarach papieru (max 1-2mm), co nie stanowi żadnej wady produktu. 

Jak możesz wykorzystać artownik?

✦ do malowania akwarelą, szkicowania, rysowania, itp.;
✦ do technik mieszanych;
✦ jako jung journal i art journal;
✦ jako notatnik czy dziennik;
✦ w wielu innych dziedzinach tworzenia. ; )

co możesz personalizować?

Nasze szkicowniki świetnie sprawdzą się też jako prezent dla bliskiej osoby. To bardzo oryginalny i elegancki podarunek, który przypadnie do gustu każdej osobie o artystycznej duszy! Możesz wręczyć go w opakowaniu prezentowym, które zobaczysz tutaj

Zamówienia na ręcznie robione szkicowniki przyjmowane są po wcześniejszym kontakcie. Napisz wiadomość na kontakt@cactusikart.pl a ustalimy wszystkie szczegóły i termin realizacji. Zdjęcia stanowią jedynie poglądowe zakresy wykonywanych zleceń. Minimalny czas realizacji to 7 dni roboczych. Do ceny końcowej należy doliczyć koszt wysyłki (paczkomat 14.99 zł / kurier 15.99 zł).

Jeśli masz pomysł na wygląd swojego wymarzonego artystycznego szkicownika – napisz! ; ) Razem stworzymy piękny projekt.

 

Co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać?


okolicznościowe kartki kaligrafowane


kaligrafowane koperty w standardowych wymiarach oraz mini-koperty


etykiety i tagi na prezenty


wiele innych projektów ; ) 

Napisz do nas!