Cześć! 

Bardzo nam miło, że tu zaglądasz! 🙂

Poznaj nas bliżej:

Paulina

Cześć! Jestem Paulina i odkąd pamiętam pasjonuję się tym, co piękne. Uwielbiam rysować, malować i tworzyć wszystko to, co w nawet najmniejszym stopniu ma związek ze sztuką. Efekty swoich prac dotychczas chowałam głęboko w szafie, jednak nadszedł w końcu ten czas, kiedy (w grudniu 2019) opublikowałam pierwsze handletteringowe wypociny na profilu cactusikart.
Z zamiłowania do piękna i samego tworzenia powstał projekt Cactusik Art, w którym dzielnie wspierała mnie moja wieloletnia przyjaciółka Patrycja. To prawdziwa krejzolka, która od początku pomagała mi na wszystkich możliwych płaszczyznach w tworzeniu farb – przy wyborze kolorów, mieszaniu pigmentów, tworzeniu nazw… Ale także patrzyła na moje poczynania okiem krytyka i namówiła do stworzenia sklepu Cactusik Art.

Cactusik Art to małe i raczkujące w świecie biznesowym przedsięwzięcie, które niesie ze sobą ogromnie ważną misję. Chcemy rozprzestrzeniać błysk wśród artystów, miłośników prac plastycznych oraz od niedawna – zdobimy ściany wszystkich wnętrz pięknymi złotymi plakatami!

Początkowo Cactusik Art był jednoosobowym projektem, ale szybko zmienił się w duet! 🙂 I to nie byle jaki duet, bo jesteśmy uzupełniającymi się wzajemnie duszami artystycznymi o szalonych pomysłach i ogromnej determinacji.

Patrycja

Hejka! Jestem Patrycja i od początku, lecz zza kulis współtworzyłam markę Cactusik Art. Teraz, kiedy sklep oficjalnie hula, jestem wsparciem technicznym, księgowym i organizacyjnym w działaniach Cactusik Art. Jestem typowym śmieszkiem i wrzucam swoje “pięć groszy” w pomysły na plakaty, kolory farb i całe kolekcje. Uwielbiam rzeczy ładne, popkulturę i nowinki na wszelkich możliwych obszarach, dlatego w naszym sklepie ciągle pojawiają się nowe ciekawe kolekcje 🙂

Te małe błyszczące kosteczki to unikatowe farby akwarelowe, intensywnie napigmentowane, wykonane z dużą starannością i dokładnością. Z wyglądu pozorne, jednak nie są to standardowe akwarele. Cała ich magia polega na błyszczących drobinkach, które odbijając światło fantastycznie się mienią. Jest to zdecydowanie produkt, którego brakowało dotychczas na polskim rynku i – z braku możliwości kupna – zdecydowałam sama go sobie stworzyć. Początkowo produkcja skupiała się jedynie na własnych potrzebach. Jednak z czasem na konto Cactusik Art wpadało mnóstwo wiadomości z pytaniami, czy farby trafią do sprzedaży. Okazało się bowiem, że potrzebę dodania błysku swoim pracom odczuwają też inni Artyści.

Dlatego powstała ta strona, sklep i cała biznesowa otoczka – chcemy nieść błysk i kolor w artystycznych podróżach. Naszym największym biznesowym ale i osobistym osiągnieciem jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów. Widok kolorowych, pięknych prac z użyciem naszych farb i możliwość czytania recenzji i komentarzy na temat tych błyszczących kosteczek, dodaje tyle energii i motywacji do dalszego działania, że możemy zapewnić, że nasza kreatywność jeszcze zaskoczy!

Te metaliczne, błyszczące farby nadają się zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej wkręconych w tworzenie prac plastycznych. Pięknie sprawdzą się w technikach malowania akwarelą, w handletteringu czy w szeroko pojętym scrapbookingu. Idealnie wpiszą się również do kaligrafii – płynną już farbę można użyć w duecie ze stalówką. Jest to cudowny sposób na użycie do wypisania zaproszeń, winietek, czy podziękowań, ale pełną listę zastosowań każdy Artysta odkrywa osobiście – i to jest piękne! 🙂

Farby tworzymy osobiście z ogromnym zaangażowaniem i szczególnie skupiamy się na kolorze i ostatecznym efekcie błysku, bo tego właśnie oczekują nasi klienci – ciekawego połysku i pięknych kolorów.Każda partia jest robiona własnoręcznie i prawdopodobnie nigdy nie będzie drugiej identycznej serii, przyczynia się to do wyjątkowości nabywanego produktu. Jest to typowy produkt handmade – nie da się ukryć, że zdarzają się nierówności na powierzchni farb, bądź lekkie rozbieżności kolorów między partiami. Nie są to jednak żadne wady produktu, a przeciwnie – nadaje to oryginalności i unikatowości Cactusikowym farbom.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualną gamą farb. Aktualnie w ofercie sklepu znajdują farby na sztuki oraz w zestawach z metalową puszką i w aż trzech wielkościach. Jednocześnie musimy podkreślić, że nie jest to szczyt naszej kreatywności, nieustannie rozwijamy się w dziedzinie mieszania kolorów i zapewniamy, że kolejne partie zaskoczą! 🙂


Sprawdź dostępne farby – kliknij tu

Dowiedz się, jak używać farb – przeczytaj krótkie wskazówki

Nie samymi farbami człowiek żyje!

My żyjemy też złotymi plakatami, w których tworzeniu jesteśmy zakochane! Cactusik Art oferuje plakaty w dwóch rozmiarach – A4 i A5.

Nasze plakaty to urocze, motywujące złote ilustracje na czarnym lub białym papierze. Idealnie wyglądają na ścianach industrialnych wnętrz, mieszkań wykończonych w stylu skandynawskim, ale także na ścianach ciepłych, przytulnych pomieszczeń. Umieszczone w ramkach prezentują się elegancko i szykownie. Ale przyklejone na ścianę lub przypięte pinezką na tablicy korkowej radzą sobie równie dobrze! Złote błyszczące plakaty Cactusik Art to 100 % produktu uniwersalnego – do każdego wnętrza, dla każdej osoby. Podarowane na prezent prowadzą do ogromnego zdziwienia i pojawienia się efektu “WOW” na twarzy osoby obdarowywanej.

Plakaty to również produkty ręcznie robione. Jesteśmy odpowiedzialne za pomysł, projekt, druk oraz złocenie, dlatego z dumą możemy przyczepić naszym produktom etykietę “Handmade by Cactusik Art” 🙂


Zobacz wszystkie ilustracje dostępne na plakatach – kliknij tu

Pamiętaj, koloru i błysku nigdy dość! 🙂

obserwuj nas