Szukasz informacji o możliwościach zapłaty za Twoje zamówienie?

Jak możesz zapłacić za zamówienie?

W sklepie Cactusik Art możesz zapłacić za zamówienie w wygodny dla Ciebie sposób! Płatności dokonasz w finalnej części składania zamówienia. System sklepu przeprowadzi Cię przez prosty proces płatności. Operatorem płatności jest firma Blue Media, a system pozwala na dokonanie płatności w bezpieczny sposób.

Jaką formę płatności możesz wybrać?

Możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie formę płatności – przelewy on-line (natychmiastowe) obsługiwane przez Twój bank, płatność kartą czy płatność mobilną BLIK. Masz pełną dowolność w tym obszarze, dlatego płatność nie powinna być kłopotliwym elementem procesu zamawiania. 🙂

Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz płacić przez system płatniczy sklepu, możesz dokonać płatności w tradycyjny sposób. Wówczas przy składaniu zamówienia wybierz opcję płatności: “Przelew tradycyjny (np. pocztowy)“. Otrzymasz informację o złożonym zamówieniu i wyświetli się numer konta i dane do wpłaty:

Cactusik Art Paulina Płonka, Patrycja Probe Spółka Cywilna
Konto bankowe: 27102019090000300202386985

Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych, a płatności możesz dokonać w dogodny dla Ciebie sposób – na poczcie, w banku, prosto z konta internetowego, itp.